Anabolické suplementy a legální anabolika


O NÁSVítejte na webových stránkách chovatelské stanice Bílá Amfora, která se nachází v podhůří Těšínských Beskyd a byla založena v r. 1995.
Uchovněním naší první fenky Lady Třešňový květ jsme zahájili chov westíků, který se stal naším největším koníčkem. Lady se však odebrala do psího nebe předčasně v necelých sedmi létech, proto jsme si v r.2000 pořídili druhou fenku Cellesta Paladium West , abychom mohli v chovu pokračovat. V roce 2004 se narodila štěňátka "D" - z tohoto vrhu jsme si nechali do chovu dceru Daisy Bílá Amfora, která je vlastně první fena z našeho vlastního chovu. Jejím otcem je ICH, Multichampion, "Charosmack Cold As Ice", importovaný ze země původu - Anglie. A tímto směrem se náš chov ubíral do dnešní doby, kdy chováme už jenom na fenách z našeho chovu, které se snažíme krýt nejkvalitnějšími psy. Podrobnosti o Daisy najdete v sekci naše feny a chov. Ze štěňat Daisy jsme si v roce 2007 nechali do chovu fenku Hanule Bílá Amfora, jejímž otcem je ICH, Multichampion "Un Pour Moi Du Moulin De Mac Gregor" z nejúspěšnější chov. stanice ve Francii. Podrobnosti o Hanule najdete opět v sekci naše feny a chov. Naše další fenka Kayla Bílá Amfora se narodila v r. 2010. Je dcerou Hanule a anglického Interchampiona, Multichampiona "Bellevue Town DJ".


Pokud se rozhodnete pořídit si westíka od nás, ručíme vám za jeho rodokmen. Všechna štěňátka mají průkaz původu FCI, jsou řádně odčervená, naočkovaná a označená mikročipem. Štěňátka u nás narozená jsou z předem plánovaného spojení, kde klademe důraz na výborný zdravotní stav rodičů, exteriérově i rodokmenově vhodnou kombinaci. Naši psi i štěňátka mají k dispozici chalupu a prostornou zahradu v čistém a zdravém prostředí Beskyd, kam jsme se přestěhovali z města, abychom pro ně i pro sebe zajistili co nejkvalitnější podmínky ke zdravému životu. Kde nás najdete? Kontakt - mapa. Do nového domova mohou malí westíci odejít nejdříve v 8 týdnech, od jejich 6 týdnů je však můžete u nás navštívit a ptát se na vše, co vás zajímá.